DERNEĞE KATILIM BAŞVURUSU

"Pati Saray" Derneği özgür, arkadaş canlısı ve rahat iletişim için bir yerdir. Burada benzer düşünen insanlar, olumlu muhataplar ve kendi alanlarındaki profesyoneller bulabilirsiniz! Derneğin duvarlarında hoş karşılanan bu tür bir iletişimdir, bunun bir parçası olan bu insanlardır! Bu nedenle, "Pati Saray" ister yeni başlayan ister deneyimli bir yetiştirici olsun herkesin rahat edeceği bir yerdir!

Üye Aday Bilgileri
Fotoğraf 3x4 Yükle
Pasaport (kimlik belgesi) Kopyası
Cattery ve İletişim Bilgileri
Cattery Belgesi Kopyası
eğer kayıtlıysa

Bir hata mesajı alınırsa, girilen bilgileri kontrol edin. Gönderilen dosyaların boyutuna (dosya başı 5 megabaytı geçmemeli ve toplam boyut en fazla 20 megabayt olmalıdır) ve formatına (JPG) dikkat edilmesi ve ayrıca bir onay gönderileceği için belirttiğiniz e-posta adresinin geçerli olması gerekir. Online form üzerinden başvuru gönderirken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya belirttiğiniz adrese onay alamazsanız, lütfen bir Word belgesi formatında "Derneğe katılım başvurusu" dosyasını indirin ve doldurduktan sonra belgede belirtilen adrese gönderin.

Derneğimizin değerli üyeleri! Dernek belgeleri sadece ön ödeme karşılığında hazırlanmaktadır. "Gönder" düğmesine tıkladıktan sonra, lütfen başvurunun durumuyla ilgili mesajın görünmesini bekleyin.