Bu bölüm kedi dünyasından haberler,
promosyonlar, etkinlik duyuruları ve Pati Saray
kulübünün faaliyetleri ile ilgili diğer ilginç
gönderiler ve materyaller içermektedir.

Catwalk Kedi Kumu

Catwalk Kedi Kumu

 


Catwalk Kedi Kumu, AC Global tarafından sektöre kazandırılan, Premium kategoride bir kedi kumu markasıdır.


AC Global Türkiye’nin ve dünyanın lider firmalarının distribütörlüklerini yapan satış ve dağıtım organizasyon şirketidir. Merkezi Bursa’da bulunan AC Global’in Adana’da da şubesi bulunmaktadır.


Neden Catwalk?


Catwalk Premium Cat Litter Kedi Kumu bentonit kumundan üretilmiş olup kedinizin sağlığına zarar verebilecek hiçbir madde içermez. Anında topaklanır ve sıvıyı kısa sürede absorve eder. İdeal bir topaklanma özelliğine sahiptir. Sıkı ve çabuk topaklar oluşturur.


ANTI – STRESS


Catwalk Premium Cat Litter Kedi Kumu içeriğinde bulunan doğal mineraller sayesinde kediniz için bir anti-stres ortamı sağlanır. Kediniz tarafından yanlışlıkla yutulması durumunda dahi metabolizmasına zarar vermez.


YÜKSEK EMİŞ GÜCÜ


Ham maddesinde kullanılan doğal minerallerin moleküler yapıları çok yüksek sıvı emme gücüne sahiptir. Bu sayede su ve koku emme kapasitesi oldukça yüksektir. Uzun süreli kullanımlarda dahi mükemmel bir kuruluk sağlayarak kedinize sağlıklı ve hijyenik tuvalet ortamı sunar.


EV DOSTU


Bentonit madenden çıkarıldıktan sonra her hangi bir kimyasal işlem görmeden doğal hali ile kullanıma sunar. Bu sayede ev dostu ve insan sağlığına zararsızdır. CatWalk kedi kumu hem siz hem kediniz için güvenle kullanabileceğiniz üründür.