Bu bölüm kedi dünyasından haberler,
promosyonlar, etkinlik duyuruları ve Pati Saray
kulübünün faaliyetleri ile ilgili diğer ilginç
gönderiler ve materyaller içermektedir.

Kormotech Kaya Pet Foreign Trade

Kormotech Kaya Pet Foreign Trade


Kaya Pet Dış Ticaret firması olarak 2003 yılından beri sektörde bulunmaktayız.


Her türlü pet ihtiyacını ithal ve imal eden, tüm pet shoplara temin eden firmamız, 2019 senesinden beri premium ve süper premium kalite kuru ve yaş mama markaları, Club4Paws ve Optimeal ithal etmektedir.


Amacı her zaman sektörün ve Türkiye’deki bilinçli pet besleme alışkanlıklarının gelişmesi olan firmamız, en kaliteli marka ve ürünlerin distribütörlüğünü yapmaktadır.


Ürünlerimiz için www.kayapet.com.tr adresine bakabilirsiniz.


 Optimeal


Optimeal İsviçre’li ve Amerika’lı veterinerler kontrolünde formüle edilmiş, sloganı “Sağlıklı Evcil Hayvanlar için Sağlıklı Bağışıklık Sistemi” olan, evcil hayvanınızın daha uzun ve daha mutlu yaşamasına yardımcı olan doğal, süper premium bir mamadır.


İçerdiği antioksidanlar, A, E ve C vitaminleri, Çinko ve Selenyum gibi diğer besin maddelerini kullanarak evcil hayvanınızın bağışıklık sistemini her gün doğal olarak destekler.


İçeriklerinde bol miktarda sebze ve yemiş kullanılmaktadır. Doğal olmayan bir ürün kesinlikle kullanılmamaktadır.


Taze et teknolojisine sahip çeşitli firmalardan biridir ve mama üretilirken taze et karıştırılarak üretilir. Bu sayede hem yenilebilirlik hem de protein kalitesi artmaktadır


Tüm yaş mamalarında tamamen taze et kullanılmakta, et unu kullanılmamaktadır


 


Sizde evcil dostunuz için doğal ve sağlıklı bir beslenme tercih etmek isterseniz, ürünlerimize www.kayapet.com.tr adresi ve @optimeal.tr Instagram sayfasından üzerinden ulaşabilir, bizimle iletişime geçip Optimeal ayrıcalığını deneyebilirsiniz.