Bu bölüm kedi dünyasından haberler,
promosyonlar, etkinlik duyuruları ve Pati Saray
kulübünün faaliyetleri ile ilgili diğer ilginç
gönderiler ve materyaller içermektedir.

N&D, Natural and Delicious

N&D, Natural and Delicious

 


Farmina yaklaşık 60 yıldır evcil hayvan beslenmesi alanında faaliyet göstermektedir.


Bugün itibariyle ise, pet ebeveynlerine uzman danışmanlar (Genius Danışmanlar), Mobil uygulama ve satış kanallarında sunduğu farklılaşan hizmetler ile patili dostlarımızın doğru bakımı konusunda destek olmayı amaçlayan bir Hizmet Şirketidir.


Farmina Evcil Hayvan Bakım Programı ve kaliteli beslenme çözümleri sayesinde Şirket, evcil hayvanların sağlığını korumayı, onların daha uzun ve sağlıklı bir ömür geçirmeleri için ideal ön koşulları yaratmayı hedeflemektedir.


Farmina kurulduğu ilk günden beri “Happy Pet. Happy you.” vizyonunu doğadan aldığı ilhamı bilimle harmanlayarak hayata geçiriyor; 100% doğal, besleyici ve bilimsel çalışmalarla doğrulanmış içerikleri, özenle seçerek patili çocukların damak tadına en uygun ve tüm farklı beslenme ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde hazırlayarak sunuyor.


Bununla birlikte, 2015 yılından bu yana hem Pet Ebeveynlere hem de müşterilerimize yalnızca “ürün” değil “hizmetler bütünü” sunuyoruz. Pet Ebeveynlerinin beslenme başta olmak üzere patili çocuklarıyla ilgili takip etmeleri gereken tüm sağlık parametrelerini Farmina Pet Care Program çatısında topluyor ve yapay zeka temelli enformatik panellerimizle Genius Danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.


Önleyici şartları tesis eden Farmina Pet Care Programı, patili çocuklar için daha uzun ve sağlıklı bir yaşam için ön koşulları oluşturmayı vaat ediyor. Kısaca bahsedecek olursam; Pet Ebeveynlerine, doğru kiloya ulaşmanın önemi ve ideal fiziksel kondisyonun korumasının faydaları anlatılarak patili çocuğun özel ihtiyaçlarına uygun beslenme planı hazırlanıyor bununla beraber su tüketimi, idrar pH kontrolü ve sağlık analizleri gibi takip edilmesi gereken diğer kilit parametrelerle ilgili bilgi verilerek Farmina’ya özel panel aracılığı ile Genius Danışmanlarımız tarafından düzenli takip gerçekleştiriliyor.


Müşterilerimiz tarafında ise daima kazan-kazan prensibiyle hareket ediyoruz; satış noktalarının trafiği ve tüketici çekişini hızlandırmak için gerilla ekiplerinden tanzim – teşhir hizmetine uzanan kapsamlı satış sonrası destek hizmeti sağlıyoruz.


https://www.farmina.com/tr


 https://www.instagram.com/farmina.tr