"Pati Saray" derneğinnin kedi yarışmaları safkan kedilerle ilgilenenler için önemli ve çok faydalı bir etkinliktir. Bu showlar kedi sahiplerini, yavru kedi sahiplenmek isteyen ziyaretçileri bir araya getirerek kedilerin cins ve renk standardını, bakımını ve mizacını değerlendiren bir tür üreme denetimidir. Ünvanlar ve unutulmaz ödüller verilir.

Bosphorus Pearl 15-16

Bosphorus Pearl 15-16

 


 


’’Bosphorus Pearl 15-16 ’’Uluslararası Cats Show 


Derneğimizin düzenlediği  WCF BEST CAT  ’’Bosphorus Pearl 15-16 ’’Uluslararası Cats Show Yarışmamıza gösterdiğiniz ilgi ve katılımlarınız için sizlere çok teşekkür ediyorum.


Bu organizasyonlarımızın amacı kedi severleri aynı çatı altında toplamak, bilgi birikimlerimizi paylaşmak, yeni dostluklar kurmak ve kedilerimize gösterdiğimiz özeni taçlandırmak.


Umarım keyif aldığınız, hayallerinize bir adım daha yaklaştığınız hatta ulaşabildiğiniz bir ortam sağlayabilmişizdir. Değerli Hakemlerimiz, Saygın duruşunuzla, bilginizle ve muhteşem enerjinizle WCF BEST CAT  ‘’Bosphorus Pearl 15-16’’Uluslararası Cats Show Yarışmamızda bizlerle olduğunuz için çok teşekkür ederim. Varlığınızla, paylaştığınız bilgilerle, isabetli görüşlerinizle ve yarışmadaki yoğun tepmo karşısındaki sabrınızla hepimizi kendinize tek tek hayran bıraktınız.


Inga Balchiuniene, Lithuania (AB, WCF)


Alina Ingor, Bulgaria (AB, WCF)


Kryzstov Wycichowski, Poland (AB, WCF )


Sizleri ağırlamakdan büyük mutluluk duyduğumu belirtmek isterim, en kısa sürede sizlerle yeni etkinliklerde olmayı dilerim.


Pati Saray derneğinin düzenlemiş olduğu Cat Showa katkılarından dolayı sayın Kerem Tüere City Center Outlet'e tüm çalışanlarına ve Esenyurt Üniversitesi'ne  sonsuz teşekürler.


Kıymetli Sponsorlarımız, Sizlerin varlığı ve hediyeleri ile yarışmamız daha da büyüdü ve zenginleşti. Gerek desteğiniz gerekse bizlerle paylaştığınız yenilikçi ürünlerinizle kedi severlerin kalbini fethettiniz. Sizlere teşekkür ediyorum ve sizleri aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz.


Win Pet Medikal Emirhan Yücel Yaramanci ve ekip arkadaşlarına


Propetlife Ümit Varlık ve ekip arkadaşlarına


Mary Moore Aksesuar Mariana Covali


Bioxi


Avia.Cat Alise Stark ve ekip arkadaşlarına


Catwalk Mine Kavukçu ve ekip arkadaşlarına


Dolls Istanbul Irina Duka


Kohtehderalka


Pati Saray Ekibi,güzel dostlarım sizlerle bu organizasyonun iskeletini oluşturup tamamladık ve gerçekleştirdik, iyi ki varsınız, yarışmamız öncesi ve sonrası her ayrıntı için çalıştınız ve çok yoruldunuz emekleriniz için ne kadar teşekkür etsem az.


Mariana Covali


Svitlana Özman


Abdullah Durgham


Melek Gül Ercan


Natalia Nikolaeva


Amer Alhajhamet


Natalya Kodsha


Emeği geçen ve bizlerle olan herkese çok teşekkür ediyorum, sizlerin desteği katılımıyla büyüyüp daha güzel organizasyonlara imza atmak dileğiyle..


''Pati Saray'' İstanbul Kedi Severler Derneği Yonetim Kurulu Başkanı Diana Bezsatan