Bu bölüm kedi dünyasından haberler,
promosyonlar, etkinlik duyuruları ve Pati Saray
kulübünün faaliyetleri ile ilgili diğer ilginç
gönderiler ve materyaller içermektedir.

Pençe ayağı

Pençe ayağı

Pençe ayağı


 


Kedi enerjisi, merak ve asi karakter hakkında efsaneler var. Kabarık, heybetli ve gururlu kediler, özgürlüklerini kısıtlamalarından hoşlanmazlar. Bu genellikle sahiplerin lehine değildir: perdelere tırmanmak, duvar kağıdını, kanepeleri, kapıları çizmek, yuvarlak bir toplam ve sonsuz onarımlarla sonuçlanır.


 


Sahibi için hayatı nasıl kolaylaştırır ve kedinin onayını nasıl kazanırsınız?


 


RAV şirketi 15 yılı aşkın bir süredir milyonlarca mal sahibinin evlerini güvenli ve sağlam tutmasına yardımcı oluyor ve tüylü sevenleri pençelerini bileyip eğlenmeleri için sevindiriyor.


 


Rusya'da “Claw Claws” ve “CATS COT” ticari markaları altında kediler için karton pençe yatakları üretmeye başlayan ilk firma olduk. Ürünümüz patentlidir, sertifikalıdır ve birçok Rus arasında popülerdir. "Kogtedralka", Kaliningrad'dan Vladivostok'a kadar geniş ülkemizin tüm şehirlerinde seviliyor ve satın alınıyor.


 


Tırmalama direği markaları "Kogtedralka" ve "CATS COT" içten sevgi ve ruhla elle monte edilir. Avrupa kalite standardının yüksek gereksinimlerini karşılarlar, modern bir tasarıma sahiptirler ve web sitemizde bulunabilecek farklı modellerde sunulurlar.


 


https://kogtedralka.ru