Bu bölüm kedi dünyasından haberler,
promosyonlar, etkinlik duyuruları ve Pati Saray
kulübünün faaliyetleri ile ilgili diğer ilginç
gönderiler ve materyaller içermektedir.

WinPet

WinPet

Medikal Veteriner Medikal alanda faaliyet gösteren bir ArGe firmasıdır.


İnovatif ürünler geliştirerek sektörel sorunlara çözüm üretmek amacıyla kurulmuştur. Firmanın uzmanlık alanı Teknik Kumaşlar, Nanoteknoloji ve mikrokapsülasyondur. ArGe çalışmaları sonunda Nanoteknolojik Teknik Kumaş olan WinTex’i geliştirmiştir. Firma WinTex Kumaşından imal edilen, Pet Hastalar için WinPet Yara Koruyucu Korse nin ülke genelinde ki tek üreticisi, Marka ve İmtiyaz sahibidir.


WinPet Yara Koruyucu Korse elbise şeklinde tasarlanmış, giydirilebilir bandaj olarak tanımlanabilir. Medikal bir üründür. Hekim tavsiyesi ile kullanılması önerilir. Ameliyatlar, Yaralanmalar, Sezeryan ve Kısırlaştırma operasyonları ile deri hastalıklarının iyileşme dönemlerinde güvenle kullanılır. İyileşme sürecini hastanın ve hasta sahibinin yaşam konforunu kaybetmeden atlatmasını sağlar. WinTex Kumaşı; Antimikrobiyal ve antialerjik yapısının yanı sıra, sıvı geçirmez, hızlı kuruyabilir, yaraya yapışmayan bir kumaştır. Yara Koruyucu Korse Hastaya özel şekillendirilebilir ve yaranın nefes alması sorunsuz sağlanmıştır. Operasyonlar sonrası iyileşmenin hızlı, güvenli, konforlu olması hasta sahibi ve hasta için oldukça önemlidir. Daha detaylı bilgiye firmanın web sayfası olan www.winpet.com.tr den ulaşılabilir.


WinPet Medikal USA ve AB Ülkeleri, Rusya, Kanada, Meksika, Avusturalya, Yeni Zelanda, Güney Kore ve Japonya nın yanı sıra bir çok ülkede Marka sahibidir. Firmanın yurtdışı çalışmalarını ve WinTex Kumaşını daha detaylı araştırmak isteyenler www.winpet.eu ve www.winpet.au web sayfalarını ziyaret edebilir buradan ürün temin edebilirler.


2022 Temmuz ayında Avusturalya/Sydney de şube açılışı gerçekleşen firma yurtdışı pazarlama çalışmalarına başlamış olup yurtdışı için distribütörlükler vermektedir.